Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
Marysia i Marcin (30.08.2014), 11.09.2014
Najlepszy zespół na świecie! I my i goście byliśmy zachwyceni!! Mnóstwo osób poprosiło nas o namiary! Super prowadzą wesele i bawią gości! Grają świetnie, a zabawy są prowadzone z wyczuciem. Polecamy!!!
Ewelina i Przemek, 29.06.2014
Co tu dożo pisać - najlepszy zespół !!! Wszyscy goście zachwyceni. Dziękujemy Wam kochani!!! Polecam!!!
Iza i Łukasz, 7.06.2014, 25.06.2014
"Fajne wesele, cholera fajne wesele" kilkanaście dni po weselu a nasi goście jeszcze tak śpiewali ;) Wielu uważa, że to najlepsze wesele na jakim byli od wielu, wielu lat. A my mamy nadzieję, że nie będzie drugiego takiego przez następne dziesiątki lat - chyba, że będziemy się bawić wraz z ZESPOŁEM TANGO! :) Wybór tego zespołu to strzał w dziesiątkę! Rewelacyjnie śpiewają i genialnie zabawiają gości weselnych, super dostosowali się pod naszych gości. Wspaniałe oczepiny i biesiada za stołami :) Bardzo fajna współpraca pod względem organizacyjnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni., gdyż ZESPÓŁ TANGO sprawił, że nasze wesele będzie niezapomniane. Życzymy Wam wielu sukcesów i wielu wspaniałych wesel! POLECAMY WSZYSTKIM!
Diana i Mariusz wesele 10.05.2014, 20.05.2014
Jesteśmy przeszczęśliwi, że tak doskonale bawiliśmy się na Naszym Weselu. Radość naszych wspaniałych Gości potęguje nasze wspomnienia z tego dnia. Wszystko zawdzięczamy profesjonalizmowi i umiejętnościom Zespołu TANGO! Ich elastyczność, umiejętność dopasowania się do klimatu Wesela, dały gwarancję szaleństwa do białego rana w tłumie Naszych Kochanych Gości Weselnych. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ dla całego Zespołu TANGO z Wyszkowa. Oczywiście mocno polecamy ! Diana i Mariusz
Joanna i Kamil (06.10.), 08.05.2014
Wyjątkowy zespół:-) Polecamy "TANGO" w 100%; pełen profesjonalizm w wykonywanych utworach, a także wspaniały kontakt z muzykami-sprawia,że oprawa muzyczna w dniu ślubu jest czarująca.DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów. ~Joanna I Kamil~
Martyna i Paweł 26.10.2013, 31.10.2013
Dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie naszego wesela! Jesteśmy bardzo zadowoleni, zespół wybralismy bo wcześniej bawiliśmy się na weselu na którym grali. Byliśmy spokojni o poziom wokalu i muzyki. Nie zawiedliśmy się, goście również byli zachwyceni, podkreślali czysty wokal, umiejętność dostosowania się do oczekiwań "z parkietu" i umiejętny dobór repertuaru dla każdego pokolenia. Profesjonalizm w najczystszej postaci, pozdrawiamy sympatyczne osoby które tworzą zespół Tango.
Ada & Eryk, 27.08.2013
Bardzo goraco polecamy!!!! Zespol Tango poprowadził nasze wesele w ostatnią sobotę i bardzo im za to dziękujemy:) było świetnie!! Wszyscy goście byli zachwyceni zarowno graniem jak i oczepinami:) jeszcze raz POLECAMY!!!!
Julia 17.08.13, 22.08.2013
Dołączam się do pochlebnych i w pełni zasłużonych opinii. Świetne wykonanie jak i prowadzenie imprezy (oczepiny). Zespół "wyczuwał" gości i nie pozostawał obojętny na życzenia gości. Oby tak dalej :) P.S: użyczenie tamburyna -bezcenne :) - dziękujemy!
Ania i Jarek (17.08.2013), 22.08.2013
Wesele Pauli i Roberta było pierwszym, na którym tańczyliśmy do białego rana! Zespół jest świetny, polecam wszystkim!!!
Marta, 21.08.2013
Miałam okazję być na weselu, gdzie grał zespół. Profesjonalni i na wysokim poziomie, członkowie przesympatyczni. Polecam :)

Dodaj wpis

100firm