Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
Dariusz, 17.08.2013., 21.08.2013
Bardzo dziękuję zespołowi Tango za wspaniałą muzykę i wokal, przy których tak cudownie bawili się goście na najważniejszej imprezie mojego dorosłego życia - weselu mojej córki. Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę Was polecał innym.
Paula i Robert, 21.08.2013
Zespół Tango grał na naszym weselu w ostatnią sobotę. Jesteśmy zachwyceni!!! Przed imprezą nie ingerowałam w repertuar ani w kolejność utworów i wyszło nam to na dobre. Zdaliśmy się na muzyków, którzy okazali się bardzo elastyczni, błyskawicznie reagowali na nastroje i życzenia Gości. Część biesiadna oraz oczepiny -bez uwag. Podczas wesela i jeszcze kilka dni po imprezie, nasi Goście, począwszy od Babci i Cioć:), przez Rodziców, po naszych rówieśników, wychwalali zespół Tango za rewelacyjny dobór repertuaru, za dostosowywanie się do publiczności oraz za mistrzowskie wykonanie -wokale oraz muzyka na bardzo wysokim poziomie. Oprócz standardowego składu, wynajęliśmy także saksofonistę, co było strzałem w dziesiątkę. Bardzo dziękujemy całemu składowi za świetne poprowadzenie imprezy, za to, że Goście nie schodzili z parkietu oraz za użyczenie tamburyna tym najwytrwalszym.
Admin - komentarz do ostatnich dwóch wpisów, 20.08.2013
Wpisu nie zamieszono dlatego, iż nie zaglądamy na portal administracyjny codziennie. Szanujemy czyjeś zdanie dlatego zamieszczamy wszystkie komentarze. Zastanawiam się, czy celowe było podszywanie się pod Parę Młodą z wesela 15.06 - sprawdziliśmy. No chyba że m&m to zbieg okoliczności... Pozdrawiamy p. Magdę i p.Marka u których mieliśmy przyjemność grać właśnie 15.06. Dziwny to komentarz: "trzymanie się sztywnych zasad i zaplanowanego wcześniej repertuaru" świadczący o tym że autor nie ma pojęcia jak wygląda sprawa od strony zespołu. Niestety, nie posiadamy dysku twardego z wszystkimi utworami świata czy też laptopa z podkładami z Youtube. Mimo wszystko szanujemy komentarz i serdecznie pozdrawiamy m&m`a:) Pozdrawiamy też wszystkich gości którym się podobało i nie omieszkali nam o tym powiedzieć w trakcie wesela:)
m&m 15.06.2013, 17.08.2013
dlaczego nie zamieszczono naszego wpisu
m&m 15.06.2013, 16.08.2013
Przeciętne wykonanie zespołu, słabe zabawianie gości, trzymanie się sztywnych zasad i zaplanowanego wcześniej repertuaru, ocena dostateczna
Wojtek, 11.06.2013
wzorowa wokalistka
Roman, 10.06.2013
Miałem przyjemność nagrywać zespół Tango w moim studiu. Profesjonaliści w każdym calu, a przy okazji przesympatyczna ekipa! Przyszli, zagrali, zaśpiewali i poszli. A w studiu zrobiło się pusto. Polecam wszystkim bo mają dobry repertuar i kapitalnie grają. Ot, profesjonalni muzycy ze świetną i przesympatyczną wokalistką :)
Agata i Dariusz (22 września 2012), 09.10.2012
Dziękujemy całemy zespołowi, za umilenie naszego święta! za super pomysły, za poczucie humoru, za zabawę, za muzykę i za towarzystwo -dziekujemy! pozdrawiamy!
Irmina i Sebastian (08 września 2012), 18.09.2012
Kochani, wybór właściwego zespołu na wesele to nie lada zadanie... My dokonaliśmy wyboru Waszego zespołu... To była trafiona decyzja... Jesteście cudowni... Kłaniamy się nisko, bo byliście i jesteście fenomenalni... Wprowadzacie niesamowitą atmosferę, goście weselni byli pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy za "Pięćdziesięciolatka:) " Jesteście w pełni profesjonalni i komunikatywni i otwarci. Jesteście cudowni, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość, różnorodność tworzy jedną wielką wspaniałą całość... Będziemy polecać Was wszystkim, bo jesteście cudowni. Gracie pięknie i warto w Was inwestować;) Polecamy wszystkim, rozszerzyć skład o saksofon - to taka kropka nad "i" Każdy członek zespołu to perełka, każdy z Was ma inny atut... Wspólnie Tworzycie piękną całość która jest przyjemna dla ucha, świetnie bawi, rozwesela i pieści muzyczne gusta słuchaczy... Podpisując umowę, zastrzegliśmy pewien pkt, że jeśli będzie komu tańczyć zespół gra dłużej niż do 4.00. Goście tak świetnie się bawili, że zabawa trwała o wiele wiele dłużej... Podkreślając Waszą wspanaiłość musimy wszem i wobec podkreślić, że Tango pobiło rekord na naszym weselu i grali bez przerwy 2,5 godzinnego seta :) SĄ CUDOWNI... ZACHWYTÓW NIE BYŁO KOŃCA... DZIĘKUJEMY ZESPOŁOWI TANGO ZA CUDOWNĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ WESELA, DOBRĄ ZABAWĘ I CUDOWNA ATMOSFERĘ. Irmina i Sebastian Masiak
Natalia i Piotr 18.08.2012, 04.09.2012
Super zespół na wesele. Dają z siebie wszystko. Dziewczyna, która śpiewa ma przepiękny głos. Orkiestra zagra każdą piosenkę, o którą się ich poprosi. Polecamy ten zespół, ponieważ goście nie schodzili z parkietu.

Dodaj wpis

100firm