Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
Ania i Piotr 28.07.2012, 28.08.2012
Serdeczne podziękowania dla Zespołu za niesamowitą oprawę muzyczną Naszego wesela. Repertuar oferowany przez Zespół jest różnorodny i na pewno każdemu przypadnie coś do gustu. Naszym gościom bardzo się podobało i byli pod wrażeniem jak to niektórzy nazwali „lekkości śpiewania”. Zespół możemy polecić z czysty sumieniem: niesamowite wokale, profesjonalizm, różnorodny repertuar, biesiada przy stołach, bezproblemowa współpraca. Pozdrawiamy :)
Ania i Marcin, 09.08.2012
Serdeczne podziękowania dla zespołu Tango za zapewnienie fantastycznej atmosfery na naszym weselu. Szeroki repertuar i dobre wykonania weselnych hitów zapewniają niezapomnianą zabawę weselnikom. Mieszanka światowych przebojów z polską biesiadą gwarantują pełen parkiet przez całą imprezę… Na naszą prośbę Zespół przerobił na wersję jazzową (po angielsku) piosenkę „Jesteś szalona” Boys-ów! Mieliśmy to na pierwszy taniec. Wyszło naprawdę super. Goście do dziś pytają się jaką piosenkę mieliśmy na pierwszy taniec . Poproście niech wam zagrają na próbie…  Jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy. Ania i Marcin 09/06/2012 r.
Justyna i Paweł 19.05.2012, 21.05.2012
Ciężko wyrazić w paru zdaniach jak wspaniały jest zespół TANGO.... chyba poprostu powinniśmy podziękować WAM za to, że u nas graliście :) bez Was to wesele nie byłoby takie jakie było, rozkręcanie gości przy stołach było niesamowite, chyba nie byłoby gościa który ocenił by Was negatywnie :) śmiało możemy stwierdzić, że jest to najlepszy zespół weselny z jakim mieliśmy do czynienia. 100% muzyki na żywo, cudowna Dagmara i Kasia :) niesamowity wodzirej Zbyszek :) wspaniały Robert :) przecudowny Krzysztof :) oraz niezastąpiony Tomek od którego nigdy nie będę lepszą perkusistką (Justyna ;P) - wyobraźcie sobie ludzie że wytrzymali od godziny 13 do godziny 05.30 (i chcieli grać jeszcze ale nie mieliśmy sumienia ich męczyć;P) non stop grając...wielki ukłon, że daliście radę i jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni :) Uwielbiamy Was i pozdrawiamy :) POLECAMY ZESPÓŁ TANGO WSZYSTKIM!!!! :):)
Justyna i Krzysztof 28 Kwiecień 2012, 06.05.2012
Zespół godny polecenia !!! Komunikatywni, mili i sympatyczni ludzie.. Repertuar różnorodny i bogaty. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - młodsze i starsze pokolenie .. Potrafili rozbawić Gości, uświetniając wesele biesiadą oraz zabawami integracyjbymi. Muzyka na najwyższym poziomie. Zespół daje z siebie wszystko - grając praktycznie bez przerwy .. Goście byli zachwyceni .. Dziękujemy serdecznie za piękną oprawę muzyczną naszego wesela .. :) Justyna i Krzysiek
Malwina, 19.03.2012
słyszałam, że są spoko
Monika i Maciej, 09.03.2012
Zespół pierwsza klasa:) 17.09.2011. POLECAMY!!!
Marcin, 04.11.2011
Ale fajna stronka
Kamil, 04.11.2011
Fajna strona, Polecam!
Ewelina i Maciej, 14.09.2011
UWAGA: Kapela pierwsza klasa! Od pierwszego spotkania bardzo sympatycznie. Fajni, bardzo pomocni, pozytywni ludzie. Repertuar, bogaty oraz różnorodny – rzeczywiście dla każdego coś miłego. Nasi goście nie mogli nachwalić talentu, jakim może pochwalić się zespół Tango. Jeden z naszych gości jest muzykiem (29l.) – jego opinia była równie pozytywna – muzyka na żywo, świetny wokal, dobrej klasy sprzęt. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać zespół na nasze wesele, wybór byłby taki sam – TANGO Bardzo Wam dziękujemy za udaną zabawę! Jesteście rewelacyjni! Wszystkiego dobrego dla Was! Uświetniajcie wesela innych, bo robicie to na najwyższym poziomie:D Polecamy wszystkim. Pozdrawiamy, Ewelina i Maciej (27.08.2011)
Beata i Filip, 06.09.2011
Fajna orkiestra, cholera fajna orkiestra :-)Dziękujemy, że uświetniliście nasze przyjęcie weselne. Zarówno my jak i wszyscy goście byli zachwyceni oprawą muzyczną.Polecamy wszystkim niezdecydowanym.Pozdrawiamy :-D

Dodaj wpis

100firm