Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
Natalia, 01.09.2011
Kurczę naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tymi długimi przerwami... u nas grali 6 sierpnia 2011 i powiem szczerze, że grali bardzo długo, przerwy robili krótkie i w dodatku prowadzili super biesiadę za stołami. Już na weselu goście gratulowali nam zespołu!!! Uważam, że repertuar mają bardzo dobry, przemili ludzie i naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć o zespole Tango:) A teraz tak personalnie... my również bardzo Wam dziękujemy za to że mogliśmy się przy Was świetnie bawić i mamy wspaniałe wspomnienia z naszego wesela!!! Do szukających - jeżeli jeszcze się wahacie to nie miejcie wątpliwości Oni są super!! a przed naszym weselem przesłuchaliśmy naprawdę bardzo wiele zespołów!!! Pozdrawiamy, Natalia i Marcin:)
Admin, 31.08.2011
Komentarz do wpisu 3 wstecz: Pani KAsia nas chyba pomyliła z jakimś innym zespołem Tango, jest co najmniej 3. Jesteśmy zespołem który (mówię to z pełnym przekonaniem) gra najdłuższe sety. Zdarza nam się grać 2h ciągiem iczęsto nas proszą żebyśmy przestali:) Nasze przerwy to 15min i nigdy nie targowaliśmy się o żadną dodatkową kasę. Chyba bawiliśmy się na innych weselach...:)
Monika i Piotr, 29.08.2011
Dziękujemy bardzo za udaną zabawę. Wszyscy świetnie się bawili. Gości nie mogli się Was nachwalić. Gra 100% na żywo, świetna muzyka, reperuar dla każdego. Wszystkim gorąco polecamy zaspół "Tango".
L&T, 28.08.2011
Mieliśmy szczęście bawić się z zespołem Tango na naszym weselu w sierpniu 2011r. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się, że poprowadzą zabawę aż tak dobrze. Świetna muzyka, śpiew, zabawy za stołami-mistrzostwo, fajne oczepiny-nic dodać, nic ująć. Od gości również słyszeliśmy same superlatywy. Z czystym sercem POLECAMY i dziękujemy :)
Kasia, 22.08.2011
Muzyka fajna, ale zespół stanowczo za długiw przerwy robił i wytłumaczeniem nie jest to że gdyby dodane mial 1000 zł, zagrałby cały czas. Niestety minus dla zespołu.
gość, 22.07.2011
Panie Gościu my też byliśmy na tym weselu i nam bardzo się podobało jak grał zespół Tango - mamy zamiar w przyszłości gościć ten zespół na naszym weselu:) jak wszystko będzie dobrze:) skoro Panu się nie podobało to prosze pisac w swoim imieniu a nie w imieniu innych - według nas wszystko było jak najbardziej ok
Admin, 13.07.2011
Komentarz do ostatniego wpisu: Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie repertuarowo sprostać wszystkim gościom. Nie damy rady również (i nawet nie chcemy) zagrać całego wesela złożonego tylko z disco polo lub tylko z evergreenów z lat 80-tych. Dlatego też nasz repertuar nie jest niczym tajnym i jest zawarty na stronie a przed weselem Państwo Młodzi dostają również plik z prośbą o dopisanie swoich sugestii. Szkoda tylko, że osoba dokonująca wpisu, nie sprecyzowała co w repertuarze było nie tak. Każdy komentarz traktujemy poważnie i staramy się wyciągać wnioski. Uczymy się już kilkanaście lat, ale zdajemy sobie sprawę że na tym nie koniec:)
gość, 07.07.2011
Byłam ostatnio na weselu, na którym grał zespół Tango i mi osobiście się nie podobało.Być może repertuar był zasugerowany przez młodych, ale jak na mnie ( i też wielu innych gości) nie wywarli szczególnego wrażenia.
2011-06-25 Martyna i Michał, 04.07.2011
Kochani jesteście poprostu świetni. Nasze wesele było w 100% udane właśnie dzięki Wam!!! Przede wszystkim urzekło nas tak indywidualne podejscie z Waszej strony. Dokładnie wiedzieliście o co nam chodzi, jakie mamy oczekiwania i właśnie tak wyglądał Wasz występ. Muzyka na żywo, profesjonalne wykonanie i "granie za stołami" oczarowały naszych gości. Serdecznie dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy!!!
Ewa i Tomek, 07.06.2011
Nic dodać nic ująć, poprostu świetny zespół. Wszyscy gośćie byli zachwyceni. My oczywiście również. Bardzo wysoka jakość, muzyka 100% na żywo na czym nam najbardziej zależało. Pełna profeska.

Dodaj wpis

100firm