Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
2011-02-12 Ela i Grzegorz, 27.04.2011
Super Zespół !!! Repertuar który grają jest zawsze idealnie dostosowany do gości. Na naszym weselu wszyscy byli zachwyceni zespołem "TANGO" Grają tylko i wyłącznie na żywo. Super wykonanie wszystkich utworów. Genialna wokalistka Dagmara. Polecamy wszystkim którzy chcą mieć naprawdę udaną imprezę. A tak przy okazji to dziękujemy Dagmarze, Robertowi, Zbyszkowi, Krzysztofowi i Tomkowi za naprawdę udaną imprezę - Ela i Grześ
Agnieszka i Marcin, 17.11.2010
Ten wyjątkowy dzień dzięki Wam był jeszcze lepszym niż go sobie zaplanowaliśmy. Zabawa przy muzyce w Waszym wykonaniu była po prostu świetna. Świetnie dobrany reperuar, "granie za stołami", jak i równiez zabawy oczepinowe sprawiły, że nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy. Wszyscy bawili się do białego rana za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję że będziemy mieli jeszcze okazje bawić się na weselu z waszą muzyką. Wszystkim gorąco Wam polecamy!!!
Eliza i Paweł, 22.09.2010
Bardzo dobrze bawiliśmy się z zespołem Tango. Nie będziemy oryginalni jeśli powiemy, że goście pytali nas skąd mamy taki świetny zespół. Bardzo równo grane utwory z dobrym wokalem, dużo energicznych piosenek jak i nieco spokojniejszych. Krótkie przerwy. Jednym słowem profesjonaliści, a przy tym bardzo mili i sympatyczni ludzie. Pozdrawiamy i mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję zatańczyć na weselu na którym zagra zespół Tango. P.S. Tekst na stronie: Nasza specjalność to świetne wesele - to szczera prawda. Konferansjerka i biesiada też pierwsza klasa.
Ania i Hubert, 13.07.2010
zespół nie ma sobie równych! Super muzyka , profesjonalne wykonanie, repertuar dopasowany do gości i zabawy:) Po prostu świetnie! Gorąco polecamy wszystkim narzeczonym, bo Tango to gwarancja udanej zabawy:D
Ania i Hubert, 13.07.2010
Jesteście naprawdę świetni! Profesjonalne wykonanie wszystkich utworów, zabawianie gości i super pomysły na zabawy oczepinowe:D wszystkim narzeczonym gorąco polecamy:)
Monika i Paweł, 06.07.2010
Świetny zespół, Bawimy się z nimi już na trzecim weselu i jak tak dalej pójdzie to będą grali u wszystkich naszych znajomych, grali u nas i poprostu goście byli zachwyceni zarówno starsi jak i młodsi, na 50 rocznice ślubu też ich chcemy;] Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym zespołem to niech jedzie na próbe nas przekonali od razu pozdrawiamy;]
Gosia i Paweł, 21.06.2010
Pod każdym względem polecamy wszystkim zespół "Tango"! Jesteśmy zachwyceni tym jak poprowadziliście nasze przyjęcie: świetna muzyka, bogaty repertuar, super oczepiny! Nawet kierownik sali był zachwycony Wami i tym jak świetnie się przy Was bawiliśmy:) Mnóstwo muzyki, mało przerw, świetna zabawa za stołami. My jesteśmy zachwyceni i serdecznie Wam dziękujemy! Fantastyczne jest to, że graliście dla Nas i spełniliście każdą naszą prośbę. I na koniec: nawet dziś, dwa dni po weselu bez przerwy otrzymujemy informacje od naszych Gości, że takiego zespołu już długo nie spotkali! Strzał w 10!!! Super:)
Zainteresowana, 26.03.2010
A ja chętnie bym posluchala jeszcze innych wykonan tego zespołu,słyszalam ze jest super..Wstawcie jakies nowe próbki mp3 :-)
ZADOWOLONA, 21.01.2010
NAJLEPSZY ZESPÓŁ Z JAKIM SIE ZETKNĘŁAM, A TERAZ CZĘSTO JESTEM NA WESELACH. ZESPÓŁ POTRAFI ZINTEGROWAĆ TOWARZYSTWO, ZACHĘCIĆ DO ZABAWY, ŚWIETNE KONKURSY, PROFESJONALIZM. JESTEŚCIE ŚWIETNI, NA IMPREZIE Z "TANGO" KAŻDY BĘDZIE SIĘ DOBRZE BAWIŁ, GRAJĄ WSZYSTKIE RODZAJE MUZYKI, NIKT NIE SIEDZIAŁ ZA STOŁEM CAŁĄ NOC, TERAZ WSZYSTKIM WAS POLECAM! JAK WESELE, TO TYLKO Z ZESPOŁEM "TANGO" POZDRAWIAM, WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!
słeawek, 17.11.2009
wszystkiego dobrego chłopaki ładną dziewczyne acie w kapeli dbajcie o nią.

Dodaj wpis

100firm