Nazwa

Księga Gości

W polu "Autor", prosimy o wpisywanie imion oraz daty wesela którego dotyczy komentarz.Wpisy w Księdze Gości:
Ania i Bodek , 22.10.2009
Zespół jest SUPER!!!! TO było kilka godzin fantastycznej zabawy. Wszyscy goście zadowoleni, najlepsze konkursy, każdy rodzaj muzyki, granej na najwyższym poziomie, zabawa do białego rana-jak wesele to tylko z Tango! Najlepszy zespół na świecie, POLECAM, 100% PROFESJONALIZMU!!!
Ula i Jarek, 19.10.2009
Wyjątkowy zespół. Nasze wesele trwało 13 godzin a zespół grał jak gdyby nigdy nic! Super repertuar! Wokalnie i w ogólnie muzycznie GENIALNIE!!! Naprawdę jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!! Byliście FENOMENALNI! p.s. I zespół który robi bardzo mało przerw!
Malwina i Paweł, 26.09.2009, 12.10.2009
Dziękujemy za fantastyczną oprawę muzyczną naszego wesela!! Wiedzieliśmy, że będzie super ale i tak byliśmy pod wrażeniem, goście zachwyceni! Szkoda, że już po wszystkim... :) Dziękujemy za świetny kontakt od pierwszego spotkania, za fantastyczne granie i śpiewanie:), dziękujemy za wszystko! Obyśmy jeszcze mieli okazję bawić się przy Waszej muzyce! Pozdrawiamy!!!! :)
Justyna i Marcin 02.05.09, 09.10.2009
Dziękujemy za wspaniałą zabawę, piękny wokal, błyskotliwość i czar jaki mają w sobie członkowie tego ZESPOŁU. Będę Was polecać wszystkim od góry do dołu. Może wydacie płytę....Chętnie kupię:) Pozdrawiam serdecznie TANGO
Asia i Jurek, 22.08.2009, 05.10.2009
super muzyka na weselu, same pozytywne opinie i parkiet pełen całą noc. pełen profesjonalizm i super kontakt! POLECAMY, POLECAMY, POLECAMY!
Tomek i Iwonka Zielińscy, 19.09.2009
Dali czadu! Rocks On, Dude! Odjazdowe konkursy oczepinowe i muza do zabawy, prawdziwej zabawy! Goscie byli zachwyceni i rozbawieni. Polecam konkursik z ponczocha i kaskiem motocyklowym - wypas!!! Poza tm muzyka na wysokim poziomie i niezly repertuar od klasyki rocka poprzez obecny pop az do tradycji zabaw weselnych. Kaczuszki wymiataja! I jeszcze jedno: konkurencyja cena :) Pozdrawiamy!
Kasia i Łukasz 30.05.09, 13.09.2009
Z czystym sumieniem polecamy ten fantastyczny zespół.Po przejrzeniu setek ofert zespołów z woj.mazowieckiego i nie tylko to tylko oni przykuli moją uwagę ze względu na swoją bogatą ofertę i rozsądną cenę. Przemiła współpraca i wspaniały kontakt.Zespół dostosował się do wszystkich moich wskazówek, których była cała masa, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu i doradzeniu co może się sprawdzić, a co nie w trakcie wesela, więc zespół jest bardzo elastyczny co do utworów i zabaw, nie posiada stałego nudnego programu, który powiela non stop.Dostosowuje się do Was i do Waszych życzeń i wymagań. Zgodnie z reklamą grają każdy rodzaj muzyki,posiadają bogaty repertuar utworów i świetne aranżacje muzyczne, super brzmienie instrumentów,świetny głos wokalistki i świetne prowadzenie zabaw z humorem przez chłopaków-wszystko na żywo! Myślę ,że zadowolą najbardziej wybrednego klienta. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą zabawę i uatrakcyjnienie naszego wesela.Pozdrowienia dla całego zespołu.
Kamil, 04.09.2009
Kurczak ale wypas strona ja pierdu
Kamila Jarek 25.04.2009, 04.09.2009
Bardzo serdecznie poolecamy, wspaniała współpraca- same konkrety.
Robert, 03.09.2009
Zajebiści jesteście i wszystko było w jak najlepszym porządeczku!

Dodaj wpis

100firm